DatumTijdPlaatsNaam
1di 28-05-202419:00Linschoten3e klasse - Afgelast
2wo 29-05-202419:00It Heidenskip1e klasse
3wo 29-05-202419:00LinschotenLange Willem Trofee (Camping "de Boerderij")
4do 30-05-202419:00It Heidenskip2e en 3e klasse
5za 01-06-202410:30BurgumJeugd
6za 01-06-202413:00Burgum3e klasse
7za 01-06-202413:00Burgum3e klasse
8za 01-06-202413:00Jaarsveld3e klasse
9za 01-06-202413:00JaarsveldJeugd bij 3e kl
10za 01-06-202415:00JaarsveldJeugd bij 2e kl
11za 01-06-202415:00Jaarsveld2e klasse
12za 01-06-202415:30Burgum2e klasse
13za 01-06-202418:30JaarsveldNowa Computers Bokaal
14za 01-06-202419:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
15di 04-06-202419:00KockengenMiltenburg AV bokaal
16wo 05-06-202419:00Kockengen2e klasse
17za 08-06-202410:30BuitenpostJeugd
18za 08-06-202413:00Buitenpost3e klasse
19za 08-06-202413:00Linschoten3e klasse
20za 08-06-202413:00LinschotenJeugd
21za 08-06-202415:00LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
22za 08-06-202415:30Buitenpost2e klasse
23za 08-06-202418:30Linschoten2e klasse
24za 08-06-202419:00Buitenpost1e klasse
25di 11-06-202419:00Winsum2e klasse
26di 11-06-202419:00ZegveldOns pakken ze niet Bokaal 3e kl
27wo 12-06-202419:00Winsum1e klasse
28wo 12-06-202419:00ZegveldSnacker Dekker Bokaal
29do 13-06-202419:00Winsum3e klasse
30za 15-06-202410:30GrijpskerkJeugd
31za 15-06-202413:00Grijpskerk3e klasse
32za 15-06-202413:00Jaarsveld3e klasse
33za 15-06-202413:00JaarsveldJeugd
34za 15-06-202415:00JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
35za 15-06-202415:30Grijpskerk2e klasse
36za 15-06-202418:30JaarsveldJeugd
37za 15-06-202418:30Jaarsveld2e klasse
38za 15-06-202419:00Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal
39wo 19-06-202419:00Linschoten2e klasse
40vr 21-06-202419:00VlistDe Samenwerking Bokaal 2e kl
41za 22-06-202410:30It HeidenskipJeugd
42za 22-06-202413:00It Heidenskip3e klasse
43za 22-06-202413:00VlistDe Samenwerking Bokaal 3e kl
44za 22-06-202413:00VlistDe Samenwerking Bokaal Jeugd
45za 22-06-202415:00VlistDe Samenwerking Bokaal
46za 22-06-202415:30It Heidenskip2e klasse
47za 22-06-202419:00It Heidenskip1e klasse
48di 25-06-202419:00Buitenpost2e klasse
49di 25-06-202419:00Jaarsveld3e klasse
50wo 26-06-202419:00Buitenpost1e klasse
51wo 26-06-202419:00JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
52do 27-06-202419:00Buitenpost3e klasse
53za 29-06-202410:30IJlstJeugd
54za 29-06-202413:00IJlst3e klasse
55za 29-06-202413:00Polsbroekerdam3e klasse
56za 29-06-202413:00PolsbroekerdamJeugd
57za 29-06-202415:00PolsbroekerdamJeva Bokaal
58za 29-06-202415:30IJlst2e klasse
59za 29-06-202418:30PolsbroekerdamVan Kats Machines Cup 2e kl
60za 29-06-202419:00IJlst1e klasse
61wo 03-07-202419:00ZegveldThe Audit Company Bokaal 2e kl
62za 06-07-202410:30WinsumJeugd
63za 06-07-202414:00WinsumTweekamp Fryslan-Holland
64di 09-07-202419:00Polsbroekerdam3e klasse
65di 09-07-202419:00Grijpskerk2e klasse
66wo 10-07-202419:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
67wo 10-07-202419:00Grijpskerk1e klasse
68do 11-07-202419:00Grijpskerk3e klasse
69za 13-07-202410:30It HeidenskipJeugd
70za 13-07-202413:00ZegveldZegvelds Kampioenschap 3e kl
71za 13-07-202413:00ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
72za 13-07-202413:00It Heidenskip3e klasse
73za 13-07-202415:00ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e kl
74za 13-07-202415:30It Heidenskip2e klasse
75za 13-07-202418:30ZegveldZegvelds Kampioenschap
76za 13-07-202419:00It Heidenskip1e klasse
77wo 17-07-202419:00Vlist2e klasse
78wo 17-07-202419:00VlistJeugd
79za 20-07-202410:30BurgumJeugd
80za 20-07-202413:00Jaarsveld3e klasse
81za 20-07-202413:00JaarsveldJeugd bij 3e klasse
82za 20-07-202413:00Burgum3e klasse - Keningsljeppen
83za 20-07-202415:00Jaarsveld2e klasse
84za 20-07-202415:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
85za 20-07-202415:30Burgum2e klasse - Keningsljeppen
86za 20-07-202418:30JaarsveldSjors Overbeek Bokaal
87za 20-07-202418:30Burgum1e klasse - Keningsljeppen
88za 20-07-202420:30Burgum1e klasse - Keningsljeppen (finale)
89di 23-07-202419:00Polsbroekerdam3e klasse
90di 23-07-202419:00PolsbroekerdamJeugd
91di 23-07-202419:00IJlst2e klasse
92wo 24-07-202419:00VlistKaasboerderij van Eijk Bokaal
93wo 24-07-202419:00IJlst1e klasse
94do 25-07-202419:00IJlst3e klasse
95za 27-07-202410:30GrijpskerkJeugd
96za 27-07-202413:00Linschoten3e klasse
97za 27-07-202413:00LinschotenJeugd
98za 27-07-202413:00Grijpskerk3e klasse
99za 27-07-202415:00LinschotenZwarte Bokaal 2e kl
100za 27-07-202415:30Grijpskerk2e klasse
101za 27-07-202418:30LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
102za 27-07-202419:00Grijpskerk1e klasse
103di 30-07-202419:00Buitenpost2e klasse
104wo 31-07-202419:00Buitenpost3e klasse
105do 01-08-202411:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
106do 01-08-202415:00It HeidenskipJeugd NFM Finale
107vr 02-08-202419:00Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd
108za 03-08-20249:00It HeidenskipNFM (ochtendronde)
109za 03-08-202413:00It HeidenskipNFM (middagronde)
110di 06-08-202418:30Winsum2e klasse
111wo 07-08-202418:30ZegveldDe Wit Aggregaten Bokaal 2e kl
112wo 07-08-202418:30ZegveldDe Wit Aggregaten Bokaal Jeugd
113do 08-08-202418:30Winsum3e klasse
114vr 09-08-202418:30KockengenHollands Kampioenschap Jeugd
115za 10-08-202410:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
116za 10-08-202413:00Kockengen3e klasse
117za 10-08-202413:00KockengenJeugd
118za 10-08-202413:00IJlst3e klasse
119za 10-08-202415:00Kockengen2e klasse
120za 10-08-202415:30IJlst2e klasse
121za 10-08-202418:30Kockengen1e klasse
122za 10-08-202418:30IJlst1e klasse
123ma 12-08-202418:30It Heidenskip3e klasse
124di 13-08-202418:30VlistRecycle Cup 3e kl
125di 13-08-202418:30VlistRecycle Cup Jeugd
126di 13-08-202418:30It Heidenskip2e klasse
127wo 14-08-202418:30VlistVlisterbokaal
128wo 14-08-202418:30It Heidenskip1e klasse
129za 17-08-202413:30WinsumFryske Kampioenskippen
130za 17-08-202414:00VlistHollands Kampioenschap gesponsord door Hoffman DME
131ma 19-08-202418:30BuitenpostJeugd
132di 20-08-202418:30Jaarsveld3e klasse
133di 20-08-202418:30JaarsveldJeugd bij 3e klasse
134di 20-08-202418:30Burgum2e klasse
135wo 21-08-202415:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
136wo 21-08-202418:30JaarsveldEikelenboom Bokaal 2e kl
137wo 21-08-202418:30Burgum3e klasse
138vr 23-08-202418:30ZegveldBoer Bert Bokaal
139za 24-08-202413:00BurgumNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
140za 24-08-202418:30Burgum1e klasse
141ma 26-08-202418:30Vlist2e klasse
142di 27-08-202418:30Vlist3e klasse
143wo 28-08-202418:30PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal
144za 31-08-202414:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen
145za 07-09-202413:30GrijpskerkDe Utljepper 2024 Jeugd
146za 07-09-202413:30GrijpskerkDe Utljepper 2024

Wedstrijden eerder in 2024

 DatumTijdPlaatsNaam
129-04-202409:30:00HeerenveenJeugd-dag Sportstad
211-05-202413:00:00KockengenMarketingBaas Bokaal - 3e kl
311-05-202413:00:00KockengenMarketingBaas Bokaal - Jeugd
411-05-202415:00:00KockengenMarketingBaas Bokaal - 2e kl
511-05-202418:30:00KockengenMarketingBaas Bokaal
614-05-202419:00:00Kockengen3e klasse
718-05-202410:30:00WinsumJeugd
818-05-202413:00:00Winsum3e klasse
918-05-202413:00:00Linschoten3e klasse
1018-05-202413:00:00LinschotenJeugd
1118-05-202415:00:00LinschotenVeehandel Spruit Bokaal 2e kl
1218-05-202415:30:00Winsum2e klasse
1318-05-202418:30:00LinschotenVan Vliet Caravans Cup
1418-05-202419:00:00Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij
1522-05-202419:00:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal 2e kl
1625-05-202410:30:00IJlstJeugd
1725-05-202413:00:00IJlst3e klasse
1825-05-202413:00:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal 3e kl
1925-05-202413:00:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd
2025-05-202415:00:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal
2125-05-202415:30:00IJlst2e klasse
2225-05-202418:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e kl
2325-05-202419:00:00IJlst1e klasse

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond