Overzicht klassementen

Algemeen Klassement Hollandse en Friese springers 2024

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJongens 11-12 jaarMeisjes 11-12 jaar
1Rian Baas
42.84
Tessa Kramer
32.94
Germ Terpstra
42.26
Sietse Lefferts
40.10
Sanne Bouwstra
28.90
Joep Verkleij
26.52
Jonna van der Schaft
22.72
2Erwin Timmerarends
41.89
Joriene Baas
31.61
Hidde van Dam
41.48
Martijn Zuidersma
35.46
Noa de Boer
28.33
Roel Hoogenboom
25.16
Fenna Stolwijk
21.88
3Reinier Overbeek
41.43
Femke Rispens
30.57
Harmen Timmerarends
39.01
Reinder Haanstra
34.73
Hieke Vogel
28.05
4Jaco de Groot
41.03
Fabiënne Overbeek
30.25
Michiel Zijlstra
38.36
Jorrit Bouwstra
33.66
Gemma van Oosterom
27.86
5Nard Brandsma
40.46
Laura Maaijen
30.13
Wisse Broekstra
37.97
Riemer Zijlstra
32.93
Nynke Klijn Velderman
27.78

Klassement Fryske Fierljep Kompetysje 2024

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Freark Kramer
97.44
Femke Rispens
74.10
Germ Terpstra
102.31
Sietse Lefferts
94.75
Sanne Bouwstra
70.41
2Bauke de Jong
95.48
Inger Haanstra
72.77
Michiel Zijlstra
93.60
Reinder Haanstra
83.79
Noa de Boer
69.02
3Ysbrand Galama
95.10
Sigrid Bokma
72.51
Wisse Broekstra
92.38
Martijn Zuidersma
82.38
Daniëlle Hielema
65.52
4Nard Brandsma
95.06
Marije Reitsma
71.87
Douwe Abma
91.96
Riemer Zijlstra
81.58
Berber Haanstra
65.37
5Rutger Haanstra
93.70
Femke Brouwer
71.37
Timo v/d Knaap
89.57
Jorrit Bouwstra
80.74
Nynke Klijn Velderman
65.26

ABZ Diervoeding Klassement 2024

 SeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
1Rian Baas
103.21
Tessa Kramer
79.50
Hidde van Dam
101.68
Jelle de Ruijter
77.50
Gemma van Oosterom
69.38
2Erwin Timmerarends
101.86
Joriene Baas
76.15
Harmen Timmerarends
95.24
Julian van der Wind
76.97
Esther Wesselink
63.31
3Jaco de Groot
100.45
Demi Groothedde
73.09
Mark van der Horst
92.00
Thijs van Oort
76.96
Julia van der Kleij
63.20
4Reinier Overbeek
100.19
Laura Maaijen
73.05
Ruben van Eijk
89.80
Nikolaj Lodder
76.65
Tessa van Vliet
62.34
5Sander van Vliet
94.79
Fabiënne Overbeek
72.94
Harmen Bogaard
88.82
Thomas Meijer
76.58
Cato van den IJssel
61.26

Klassement Fryske Fierljep Kompetysje Jeugd 2024

 Jongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Sander Postma
31.69
Friso Hobma
29.93
Alant Haanstra
26.19
Bente Folkje de Boer
20.69
2Thijmen Verkaik
28.32
Jelte Smink
22.72
Fardau Schaap
25.35
Mered Haanstra
14.15
3Jurjen Kampen
26.83
Yesten de Vries
21.86
Else Klijn Velderman
25.27
4Freark Smink
26.73
Tiemen Heijsman
21.85
Nienke Galema
24.44
5Johannes Vogel
25.96
Derk Smedema
7.46
Berber v/d Wal
24.04

Klassement Jeugd voor FK/NK 2024

 Jongens 11-12 jaarJongens tm 10 jaarMeisjes 11-12 jaarMeisjes tm 10 jaar
1Sander Postma
31.69
Friso Hobma
29.93
Alant Haanstra
26.19
Bente Folkje de Boer
20.69
2Thijmen Verkaik
28.32
Jelte Smink
22.72
Fardau Schaap
25.35
Mered Haanstra
14.15
3Jurjen Kampen
26.83
Yesten de Vries
21.86
Else Klijn Velderman
25.27
4Freark Smink
26.73
Tiemen Heijsman
21.85
Nienke Galema
24.44
5Johannes Vogel
25.96
Derk Smedema
7.46
Berber v/d Wal
24.04

Klassement PBH Jeugd 2024

 Jeugd
1Jonah Timmens
47.10
2Jari Lekkerkerker
46.19
3Rens Buijk
41.97
4Ruth Rijneveld
41.39
5Liza van Os
41.21

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond